Kalender

Binnenkort ...

SEP
02


verjaardag Frederik Pillen

SEP
02


verjaardag Glenn Vinckier

SEP
03


verjaardag Erik Geldhof

SEP
03


verjaardag Dustin Debouver

SEP
04


verjaardag Simon Windels

Clubrecords

Wie is online

We hebben 2 gasten online

Prov. Pistekamp. Roeselare VAD 2014 PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Kathleen Debels   
zondag, 31 augustus 2014 12:51

ZATERDAG 30 AUGUSTUS 2014

PROVINCIAAL PISTEKAMPIOENSCHAP

ROESELARE VAD

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Een stresserende dag voor iedereen.

AVI deed het weer uitstekend. 5 Provinciale titels !!

22 podiumplaatsen, 3 clubrecords en 1 Prov. Record !!

We hadden ook 21 leden die aan de start kwamen.

Met uitzondering van 2 leden extra die deelnamen aan

de estafette, deze 2 leden namen niet deel aan het Prov. Kamp.

Eerst en vooral een dikke proficiat aan alle actievelingen.

Onze zaterdag was weer meer dan geslaagd en

het AVI-bestuur zal weer super tevreden zijn.

Ook bij de estafette deden we het niet slecht.

2 x 2e plaats, 1x 3e plaats en 1x 4e plaats.

PROVINCIALE TITELS:

-------------------------

Alison Debouver 80m eendjes meisjes

Lisa Vanhee 400m scholieren meisjes

Franky De Rammelaere 400m veteranen 2 heren

Maïté De Bels 1.000m benjamins meisjes

Franky De Rammelaere 3.000m veteranen 2 heren

Provinciaal Record:

----------------------

Franky De Rammelaere 400m veteranen 2 heren

Clubrecords:

--------------

Franky De Rammelaere 400m veteranen 2 heren

Jarni De Coene kogel 5kg scholieren jongens

Vicky Destatsbader verspringen seniores 2 dames

Hier volgen de AVI-uitslagen

----------------------------------

SPURT                   AFSTAND          KAMPNUMMERS

--------                  -----------          --------------------

2x 1e plaats        2x 1e plaats       3x 2e plaats

3x 3e plaats        3x 2e plaats       4x 3e plaats

3x 4e plaats        2x 3e plaats       3x 4e plaats

4x 5e plaats        3x 4e plaats       4x 5e plaats

3x 6e plaats        2x 5e plaats       2x 6e plaats

1x 7e plaats        1x 6e plaats       1x 7e plaats

1x 8e plaats        3x 7e plaats       1x 8e plaats

SPURT

°°°°°°°

MEISJES EENDJES 80m (4dln)

----------------------------

1. DEBOUVER ALISON  15.46

4. NINCLAUS LOBKE     22.55

JONGENS EENDJES 80 (3dln)

--------------------------

3. DE BELS MATIZ  19.82

MEISJES BENJAMINS 200m (6dln)

--------------------------------

3. DE BELS MAITE         36.90

5. LAMMERTIN FLORE  40.86

JONGENS BENJAMINS 200m (7dln)

---------------------------------

5. NINCLAUS XANDER  37.64

MEISJES PUPILLEN 200m (8dln)

------------------------------

5. ANGILLIS MEREL  36.12

8. ANGILLIS MAUD   38.97

JONGENS PUPILLEN 200m (7dln)

-------------------------------

4. VANHAECKE VIC       33.38

6. DEBOUVER DUSTIN  36.26

7. LAMMERTIN EMIEL  36.84

JONGENS KADETTEN 400m (4dln)

--------------------------------

4. COUCKHUYT WARD  1.05.34

MEISJES SCHOLIEREN 400m (4dln)

----------------------------------

1. VANHEE LISA    1.10.12

4. CALLENS JANA  1.22.30

DAMES SENIORES 2  400m (5dln)

-------------------------------

3. DESTATSBADER VICKY  1.18.84

HEREN VETERANEN 1  400m (7dln)

---------------------------------

5. LAMMERTIN CHRISTOPHE  1.07.01

6. ANGILLIS MARC                   1.16.81

HEREN VETERANEN 2  400m (2dln)

---------------------------------

1. DE RAMMELAERE FRANKY  1.03.93

AFSTAND

°°°°°°°°°

MEISJES BENJAMINS 1.000m (5dln)

-----------------------------------

1. DE BELS MAITE         4.06.94

5. LAMMERTIN FLORE  4.45.91

JONGENS BENJAMINS 1.000m (5dln)

------------------------------------

4. NINCLAUS XANDER  4.03.15

MEISJES PUPILLEN 1.000m (9dln)

--------------------------------

3. ANGILLIS MEREL  3.54.77

7. ANGILLIS MAUD   4.17.62

JONGENS PUPILLEN 1.000m (7dln)

---------------------------------

4. VANHAECKE VIC        3.53.50

5. DEBOUVER DUSTIN  4.01.28

7. LAMMERTIN EMIEL   4.16.60

JONGENS KADETTEN 1.000m (3dln)

----------------------------------

2. COUCKHUYT WARD  3.14.88

MEISJES SCHOLIEREN 3.000m (4dln)

------------------------------------

2. VANHEE LISA    13.42.41

4. CALLENS JANA  15.05.63

DAMES SENIORES 2  3.000m (5dln)

----------------------------------

2. DESTATSBADER VICKY  14.28.63

DAMES SPORTIVA'S 1  3.000m (6dln)

------------------------------------

3. VANOOTEGHEM DORINE  15.33.25

HEREN VETERANEN 1  3.000m (8dln)

-----------------------------------

6. LAMMERTIN CHRISTOPHE  13.28.60

7. ANGILLIS MARC                   13.43.49

HEREN VETERANEN 2  3.000m (4dln)

-----------------------------------

1. DE RAMMELAERE FRANKY  10.44.24

KAMPNUMERS

°°°°°°°°°°°°°°

MEISJES EENDJES KOGELSTOTEN (8dln)

---------------------------------------

5. DEBOUVER ALISON  2m82

6. NINCLAUS LOBKE     2m45

JONGENS EENDJES KOGELSTOTEN (4dln)

----------------------------------------

4. DE BELS MATIZ  2m52

MEISJES BENJAMINS KOGELSTOTEN (5dln)

-------------------------------------------

2. LAMMERTIN FLORE 5m02

4. DE BELS MAITE        4m51

JONGENS BENJAMINS KOGELSTOTEN (7dln)

--------------------------------------------

5. NINCLAUS XANDER  6m02

MEISJES PUPILLEN VERSPRINGEN (10dln)

-----------------------------------------

5. ANGILLIS MAUD   2m89

7. ANGILLIS MEREL  2m74

JONGENS PUPILLEN VERSPRINGEN (7dln)

------------------------------------------

3. VANHAECKE VIC        3m22

4. DEBOUVER DUSTIN  2m90

5. LAMMERTIN EMIEL   2m67

JONGENS KADETTEN VERSPRINGEN (3dln)

------------------------------------------

3. COUCKHUYT WARD  3m88

MEISJES SCHOLIEREN VERSPRINGEN (3dln)

--------------------------------------------

2. CALLENS JANA  3m18

JONGENS SCHOLIEREN KOGELSTOTEN (6dln)

---------------------------------------------

3. DE COENE JARNI  9m30

DAMES SENIORES 2 VERSPRINGEN (4dln)

-----------------------------------------

3. DESTATSBADER VICKY  3m15

HEREN SENIORS 2 KOGELSTOTEN (2dln)

----------------------------------------

2. NINCLAUS STEFAAN  6m18

HEREN VETERANEN 1 KOGELSTOTEN (8dln)

-------------------------------------------

6. LAMMERTIN CHRISTOPHE  8m29

8. ANGILLIS MARC                   7m48

ESTAFETTEWEDSTRIJDEN

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

MEISJES JEUGD (4x400m)

-------------------------------

3. AVI  :  DE BELS MAITE          6.05.95

                LAMMERTIN FLORE

                ANGILLIS MAUD

                ANGILLIS MEREL

JONGENS JEUGD (4x400m)

--------------------------------

2. AVI  :  NINCLAUS XANDER     5.47.84

                DEBOUVER DUSTIN

                LAMMERTIN EMIEL

                VANHAECKE VIC

DAMES VANAF SCHOLIEREN (4x400m)

---------------------------------------------

2. KWEBBELTJE (HAFL AVI)       5.10.02

              TIMMERMANS VERONIQUE

              DEFEYTER LISA

              CALLENS JANA AVI

              VANHEE LISA AVI

4. AVI  :  DESTATSBADER VICKY   6.30.15

                DEWAELE NATHALIE      

                MESTDAGH ANN

                VANOOTEGHEM DORINE

HEREN VANAF SCHOLIEREN (4x400m)

---------------------------------------------

2. AVI  :  COUCKHUYT WARD    4.40.84

                ANGILLIS MARC

                LAMMERTIN CHRISTOPHE

                DE RAMMELAERE FRANKY

VOLGENDE WEEK VRIJDAG (5/9)GAAN WE NAAR DE

STRATENLOOP IN MARKE "BLOMMEGHEMLOOP".



Laatst aangepast op zondag, 31 augustus 2014 16:51
 



                      

WELKOM

 



 

 

 

 

 

 

 

 

Onze sponsers

Familiepark Aviflora
Vynda keukens
glascentra bavikhove
Kantoor Bouckaert
Coiffure Martine

Bezoekers

Weer in Ingelmunster